היתרונות שלנו

TimeTable - תוכנה לסידור עבודה יתרונות TimeTable היא כח הניהול שלך במאה ה -21. התוכנה האינטרנטית שלנו מאפשרת לך להיות בשליטה מסביב לשעון במשאב החשוב ביותר שלך, המשאב האנושי.

סידור עבודה אוטומטי אמיתי סידור אוטומטי אמיתי - הסידור האוטומטי שלנו חכם, קל ויוצר סידור עבודה אופטימלי בשניות על בסיס כל ההגדרות החוקים והאילוצים של המקום שלך.
נגישות מוחלטת מכל מקום נגישות מוחלטת כל הזמן ומכל מקום - התוכנה אינטרנטית לחלוטין ונגישה כל הזמן ומכל מקום ללא צורך בהתקנות,
גם מהנייד! לכל עובד שם משתמש וסיסמה ייחודיים.
ממשק נח גמיש ואינטואיטיבי ממשק נוח גמיש ואינטואיטיבי - אין צורך בהגדרות מסובכות. TimeTable מותאמת ספציפית לצרכים של המקום שלך ומעניקה שליטה ובקרה מלאה בסידור שלך. TimeTable ידידותית ופשוטה לשימוש הן מבחינת מנהל המשמרות והן מבחינת העובדים.
משלם את עצמו ונותן הרבה יותר משלם את עצמו ונותן הרבה יותר - TimeTable מקצרת את הזמן הנדרש לתכנון סידור עבודה ואת כמות העבודה בסינכרון ושינוי הסידור במהלך השבוע. יום עבודה שלך כמנהל שווה יותר מ 10-15 שקלים ליום? בעלות זו אנו נפנה לך זמן לעשות את מה שאתה יודע לעשות הכי טוב, לנהל.
די לניירת די לניירת! - הודעות, טלפונים וסמסים עולים לך כסף. אנו חוסכים לך אותם בעזרת דרכי התקשרות מרובות עם העובדים כך שכל הארגון מסונכרן בפורטל אחד. בנוסף באתר מפורסם דף קשר של עובדי החברה, כמובן שפרטי העובדים וכל המידע באתר מאובטחים ונגישים אך ורק לעובדי הארגון.
תמיכה מלאה תמיכה מלאה - בלי חבילות, בלי תוספת תשלום. מהרגע הראשון אתה מקבל את כל היכולות של התוכנה ותמיכה מלאה 24/7. אנו כל הזמן מחדשים ומוסיפים אפשרויות חדשות לכל לקוחותיינו בלי צורך בעדכוני גרסה או תשלום נוסף.
ללא התחייבות ללא התחייבות! - אנו מאמינים במוצר שלנו ובכך שתהיה מרוצה כמו מאות בתי עסק שכבר נהנים מהמוצר והשירות שלנו. לכן, אתה מקבל חודש חינם כולל תמיכה והטמעה ללא התחייבות!
מקצועיות וגיבוש מקצועיות וגיבוש - הדרכות, טיפול בטעויות והחלפות שיבוץ, ימי הולדת וחגים, גיבוש והעברת נהלים לעובדייך. את הכל תוכל לעשות באפס זמן, ביעילות ובקלות בעזרת TimeTable.
פתרון מותאם אישית לידיעתך - בין אם אתה עסק קטן של 10 עובדים או רשת של 100 סניפים, אנחנו נספק לך פתרון שיתאים לצרכי הארגון שלך. אין לך מה להפסיד!